•   (تلفاکس)(021)33251931
  •  

    info(@)patanco.org

بیانات مقام معظم رهبری

مژده به شاغلین و بازنشستگان نیروهای مسلح و خانواده محترم آنها

1.فروش اقساطی انواع کالاهای ذیل با شرایط ویژه بدون سود و پرداخت سه الی 9 ماهه با یک فقره چک
انواع کامپیوتر – لپ تاب – تبلت – اسپیکر شارژی – دوربین مداربسته و عکاسی – هارد اکسترنال – فلش مموری – اسکنر – پرینتر – کیف و کوله پشتی -  پاوربانک
آدرس وب سایت فروشگاه اینترنتی آرتمیس کالا www.artmiskala.com
2.صدور انواع بیمه یکساله بدون پیش پرداخت و بدون سود فقط با یک فقره چک توسط بیمه دانا
3.پیش ثبت نام مسکن مهر جهت واگذاری در آینده نزدیک در اکثر شهر های ایران  

آدرس: خیابان پیروزی – روبروی ستاد نیروی هوائی – پلاک 532 –  طبقه اول –  واحد 4 , تلفن 33251931-021

.

علل تاسیس شرکت پیام آوران توسعه گستر نامی (پاتن)

با سلام و عرض خوشامدگویی به شما بازدید کننده محترم
عزیزان بر آنم که مختصری از علل تاسیس و ارزشهای محوری و اساسی شرکت پیام آوران توسعه گستر نامی (پاتن) را به اختصار به آگاهی برسانم.
پر واضح است عواملی که در طول سال های خدمت بهترین روزهای عمر خود را در اختیار سازمان بوده، خصوصاً سازمان بزرگی که ما در آن
ادامه مطلب ..
.
بمنظورافزایش کارایی بازار سرمایه و توان مالی یک بنگاه اققتصادی . بررسی عوامل موثر جهت تاثیرپذیری سرمایه گذاران یک ضرورت است .لذا نقش اعتماد اجتماعی بعنوان محرک رفتاری بسیار حائزاهمیت میباشد که امنیت روانی را در پی خواهد داشت ..
یکی دیگراز عوامل گرایش سرمایه گذاران واعتماد آنها به واحدهای مردم نهاد میزان آشنایی آنها با عوامل اجرایی آن بنگاه اقتصادی میباشد به هر میزان که واحد پذیرنده سرمایه در حوزه کاری خود ازتجربه بالایی برخوردار باشد وعوامل اجرایی درآن حرفه افراد خبره وتوانمند باشند سرمایه گذار با اطمینان خاطر بیشتری ورود خواهد کرد.
در نهایت سرمایه به سمتی سوق پیدا خواهد کرد که حضور در آن عرصه دارای ریسک کمتری بوده وامنیت سرمایه گذاری در آن بالا باشد.

مجوز فعالیت اقتصادی تجاری

مجوز فعالیت اقتصادی تجاری شرکت پاتن
ارائه خدمات آموزشیقابل توجه بازنشستگان و شاغلین عزیز ارتش جمهوری اسلامی
قابل توجه بازنشستگان و شاغلین عزیز ارتش جمهوری اسلامی و خانواده های محترم آنها: این شرکت موفق به عقد قرارداد با موسسه آموزش عالی فاران مهر دانش، مورد تائید وزارت علوم و تحقیقات و فناوری گردیده که با شرایط ویژه جهت ارتقاء تحصیلی از دیپلم به کارشناسی و از کارشناسی به کارشناسی ارشد، از شما عزیزان ثبت نام بعمل می آورد. متقاضیان جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت شرکت پاتن مراجعه فرمائید. www.patanco.org

اهداف و چشم اندازهای شرکت

به نام خدا
هدف از تاسیس شرکت پیام آوران توسعه گستر نامی (پاتن) در وهله اول کمک به توانمند سازی و بهبود معیشت اقشار آسیب پذیر با اولویت بازنشستگان محترم آجا و خانواده محترم آنها و سپس شاغلین محترم آجا و نهایتا اقشار دیگر جامعه بوده است. این شرکت فعالیت هایش، در قالب فعالیت های اقتصادی و خدماتی است و هیچگونه ماهیت سیاسی ندارد. در این شرکت اعضاء در عقیده آزاد و از ایده هایی که باعث رشد و تعالی اوضاع اقتصادی کشور در قالب اقتصاد مقاومتی و بهبود کسب و کار و ایجاد شغل و درآمد برای عموم مردم و خصوصا برای بازنشستگان محترم و فرزندان و خانواده محترم آنها باشد استقبال و سرمایه گذاری می نماید. همچنین از سرمایه گذاران محترم نیز دعوت به همکاری می نماید. در این راستا در نظراست پس از کسب مجوزهای لازم 49% سهام شرکت را از طریق فراخوان به بازنشستگان و بازار هدف که در بالا اشاره شد واگذار نماید.
سید کمال الدین موسوی پورمدیر عامل شرکت پیام آوران توسعه گستر نامی

بنام خداوند قادر متعال
با عرض سلام شرکت پیام آوران توسعه گستر نامی (پاتن) توسط تعدادی از بازنشستگان آجا در قالب یک شرکت چند منظوره تأسیس گردیده مفتخر است به منظور توانمند سازی , بهبود وضعیت معیشتی و تلاش جهت ایجاد اشتغال برای بازنشستگان محترم و فرزندان عزیزشان ارائه خدمات نماید لذا تقاضا دارد نظرات مفیدتان را در جهت ارائه هرچه بهتر خدمات به صورت مجازی و چه حضوری ارسال فرمائید.

باتشکر
مدیریت شرکت
سید کمال الدین موسوی پور

نمایش ویدئو

ویدئوی مسئولین شرکت پاتن

اساسنامه شرکت پاتن

 معرفی اساسنامه شرکت پیام آوران توسعه گستر نامی (پاتن) توسط  جناب سرهنگ موسوی پور مدیر عامل شرکت

ارائه کلیـه خدمات بازرگانی در زمینه تهیه، تولید، توزیع، پخـش و بسته بندی، خریـد و فروش، صادرات و واردات و خدمات پس از فروش کلیه کالاهای مجاز بازرگانـی ، انواع مواد نفتی و پتروشیمی و سلـولزی و لـوازم خانگی برقی و روشنائـی، انواع مواد اولیه مصرفـی صنایع ، خودروهـای سبک و سنگین با سوخت های بنزینی، گازوئیل، گاز و خدمات فروش با عقد قرارداد با شرکت های لیزینگی در داخل کشور، انواع ماشین آلات صنعتی و کشاورزی- ساختمانی- راه سازی و معدنی و انـواع   قطعات مربوطـه و همچنین تجهیزات هواپیمائی و هلی کوپتری، محصولات گوناگون غذائـی، نوشیدنی، خشکبار و میوه

شماره تماس

(تلفاکس)(021)33251931